Přespání na lezecké stěně v Kuřimi (13. – 14. ledna 2023)

Sešli jsme se u knihovny ve Veverské Bítýšce. Odjeli jsme do Kuřimi autobusem 312. Vystoupili jsme na nádraží a šli jsme na stěnu. Na večeři jsme si s Gaučíkem objednali pizzu Havaj a bylo to mňam! Přes den jsme lezli, kde jsme mohli, a já jsem vylezla do výšky asi 1,5m, což je víc než kdy dřív. I když jsem lezla málo – a ne moc vysoko – tak jsem si to užila. Přespali jsme na žíněnkách u stěny.

Zapsala:

Oblíbená každoroční taškařice, kdy naši skauti trénují na stěně v Kuřimi lezení po skalách. K popularitě této akce jistě přispívá večeře ve formě pizzy a společné spaní přímo v prostorách lezecké stěny. V sobotu dorazily za našimi Sokoly i mladší Veverky a s pomocí některých starších skautů, si taky vyzkoušely lezení na cvičné stěně.

Zapsal: Stuart