Levitio a Google kalendář

Levitio

Oddíly Sokoli a Veverky používají organizačního pomocníka, aplikaci Levitio. Pro rodiče (příp. i členy) to znamená, že jim z této aplikace chodí na mailovou adresu pozvánky na akce, především na výpravy, výjimečně na některé schůzky.

Skrz emailovou pozvánku se dostanete na stránku (tzv. rodičovský portál), kde se lze přihlásit či omluvit z té dané akce. Na této stránce (rodičovském portálu) se po kliknutí na “PŘEHLED AKCÍ” dostanete do seznamu nadcházejících akcí a je možné se tam omluvit i na jiné výpravy či schůzky, než na jakou vám přišla původně pozvánka.

Google kalendář

Oddíly Sokoli, Veverky i Benjamíni zveřejňují plánované výpravy a schůzky v Google kalendářích, které najdete buď u jednotlivých oddílů (Sokoli, Veverky, Benjamíni) nebo si jej můžete importovat do svého osobního Google kalendáře (pro získání odkazu nám prosím napište na azbest@skaut.cz).